Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç sahibi olarak dikkat etmeniz gereken noktaların başında, aracınıza yaptırdığınız filminin kaliteli olması. Kaliteli demek, ısı ve ışık geçirmezlik oranının filmin tonuna denk olması ile birlikte lazer teknolojisi ile renklendirilmiş olması. Piyasada bir çok ucuz film boyalıdır, ve bu boyalı filmler sağlığa da zararlıdır.

“Çizilmez Amerikan Cam filmi” bunu hemen herkes duymuştur. Fakat Amerikan olsun olmasın film yüzeyleri sert cisimlerle çizilir. Önemli olan filmin temizlik esnasında bez veya kağıt havlu ile çizilmemesi.

Cam filmi yapılabilmesi için camlarınızın veya kapı içlerinin veya fitillerin sökülmesi gerekmez. Sökmeden de yapılıyor. Söktürtmeyin! Bir kez sökülen kapıdan mutlaka zamanla ses gelecektir. Taki uygulamacı servisten orjinal klipsleri almış ve motajda bunları kullanmış olsun, ki bu 0,001 ihtimal 🙂

5 Sene 7 Sene Garanti verilen filmler solmaya karşı garanti verir. En kaliteli film bile, çocukların oyun alanı olan Arka camlarda oyuncaklarla verilen tahribata fazla dayanmayacaktır.

Emniyetiniz için! Ön cam %50 ve üstü, ön kapı dahil geri kalan camları %20 ve üstü ayarlarda kaplatın. .

2019 United Turkish Detailers Web Tasarım